Nostalgie збирає друзів!

Nostalgie збирає друзівРадіо Nostalgie збирає друзів!

Шановні слухачі, ми щиро вдячні всім за те, що ви з нами. Щоб стати ще ближчими до вас, хочемо започаткувати традицію – зустрічі для спілкування з улюбленими ведучими. Розпочати вирішили з програми, що в серпні відсвяткує дев’яту річницю в ефірі Nostalgie – «Ночі в стилі диско»!

До уваги шанувальників диско!
31.05.13 о 17.00 відбудеться зустріч із DJ Soul! Місце зустрічі дізнаєтесь особисто, після реєстрації. Для реєстрації потрібен Ваш лист з історією на підтримку боротьби з тютюнопалінням (історія про те, як ви побороли цю залежність або гіркий досвід невдачі на шляху до здорового способу життя).

No SmokingСправа в тому, що Всесвітня організація охорони здоров’я в 1988 році оголосила 31 травня Всесвітнім днем без тютюну (World No-Tobacco Day). Перед світовою спільнотою було поставлено завдання – домогтися того, щоб в XXI столітті проблема тютюнопаління зникла. Але боротьба з нікотином триває. Кинути палити нелегко. Відомо, що нікотин викликає сильну залежність, і всі ми знаємо людей, які спробували кинути, але всього лише через кілька місяців знову почали курити.

Nostalgie вирішило підтримати тих, хто поборов цю залежність або стійко йде до мети! Отже, надсилайте свої історії на [email protected] Автори найцікавіших розповідей матимуть змогу активно провести час у боулінг-клубі разом із однодумцями та оговорити, що тютюн – це шкідливо, а диско – це супер! 🙂

Зустріч з DJ Soul – гарантована!

P.S. Шановні шанувальники «Клуба полуночников», Ви наступні! Уважно слідкуйте за нашими новинами!

1 Comment

  • CamilaWaugh Posted 22.08.2018 21:07

    Принимаю препарат уже 3 недели, за это время ощутила легкость во всем теле. Чувствуется, как организм оздоравливается. Стало гораздо легче подниматься по ступенькам, теперь я стараюсь ходить только по лестнице. Лишнего жира на животе стало значительно меньше. Кажется, что он даже втянулся. Пью капсулы 3 раза в день, как и рекомендует производитель. Похудение происходит поэтапно: каждая капсула рассчитана на определенное время воздействия и направлена на выполнение определенной функции. Они разного цвета, что облегчает прием. Их сложно перепутать, самое главное – не пропускать время. См. Ссылку Какие компоненты находятся внутри? 74% мужчин уверены, что женщина с морщинами «старая». 67% нанимателей не хотят брать на работу леди старше 45 лет. 96% мужей бросали жен из-за возрастных изменений, появления морщин. Вам стоит заказать средство, что вернуться к нормальной жизни и снова почувствовать себя желанной! Биоретин-крем купить в аптеке невозможно! Пока что Bioretin есть только на сайте изготовителя. Как действуют компоненты средства? Сразу после нанесения они начинают активно работать. Верхние слои дермы размягчаются, возвращают естественные оттенки, снижают аллергические реакции. Дальше активные вещества проникают в глубинные слои, начинают питать, восстанавливать и как бы «выталкивать» морщины изнутри.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *