Легенда №17 – історія, яку варто переглянути
[nggallery id=2]

Вчора, в кінотеатрі «Київська Русь» відбувся допрем’єрний показ художнього фільму «Легенда №17». Ми відрядили туди нашого спеціального кореспондента Тетяну і ось що вона нам розповіла:

«Фільм класний, я в захваті. Чудова зйомка, я відчула море емоцій, драйв, гордість за свою країну (народжена в СРСР), за спортсменів, які були віддані своїй країні та боролися за перемогу своєї команди.
Вражає мужність Валерія Харламова, який, незважаючи на важку травму ноги, зробив все можливе і неможливе, за для перемоги. Також гідне поваги його ставлення до свого тренера, а саме, відданість, почуття подяки, поваги, яке не часто зустрінеш в наш час.

Не можу не відзначити захоплюючу гру Олега Меньшикова, він зумів точно передати емоції, переживання тренера за свою команду, незважаючи на те, що спочатку він здався мені деспотичним та занадто вимогливим до своєї команди, але насправді він приховував майже батьківські почуття. Він досконало знав характер та можливості кожного спортсмена зі своєї команди і зробив все можливе, щоб розкрити потенціал та талант кожного з них.

Це буде один з найулюбленіших моїх фільмів, я з задоволенням подивлюся його ще не раз.»

3 Comments

 • best pron Posted 21.12.2018 07:03

  okT2xW This is one awesome blog.Thanks Again. Cool.

 • gjv india Posted 21.12.2018 16:32

  “Wow, great post.Really looking forward to read more. Cool.”

 • cnforce Posted 19.01.2020 07:34

  right summer [url=http://cavalrymenforromney.com/#]cnforce[/url] possibly long below extent
  order cheap cenforce fully deposit cnforce slow dump http://cavalrymenforromney.com/

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *