«СВОЇ. Україна + Грузія»

свої-україна-грузія

Міжнародний українсько-грузинський фестиваль  «СВОЇ. Україна + Грузія»

20 вересня 2014 року у чудовому місці – на території Національного музею народної архітектури та побуту Пирогово , найбільшого скансену Європи,  відбудеться свято добра, краси та дружби – українсько-грузинський фестиваль «Свої. Україна+Грузія», усі кошти від якого підуть на благодійні цілі:  допомогу постраждалим солдатам АТО та дітям з території бойових дій.

Сторінки новітньої історії підтверджують те, що наші країни успішно продовжують багатовікові традиції братніх  відносин.

 Благодійний фонд «Благомай» запрошує до наймальовничішого місця Києва, де за підтримки Посольства Грузії в Україні та асоціації грузинів в Україні «Іберіелі» відбудеться фестиваль, кожен з майданчиків якого стане справжнім відкриттям для відвідувачів, адже допоможе пізнати культуру України та Грузії, по-новому поглянути на життя цих двох країн.

Програма фестивалю:

  • Музика та танці

Виступи етноколективів (музика, танці, спів) та сучасних українських та грузинських колективів.

  • Майстер-класи

Цікаві лекції, присвячені історії та сучасним реаліям двох країн, подорожам Грузією та Україною, грузинському досвіду проведення реформ та відновлення після війни; а ще – урок грузинської мови.

  • Фото та художні виставки

Світлини на пам’ять в національних грузинських та українських народних костюмах та на конях. Фото – та художні виставки.

  • Кулінарна зона

Дегустації страв та смачного  грузинського вина від найкращих ресторанів національної кухні, майстер-класи.

При попередньому замовленні: рекомендована вартість благодійного квитка – 60 грн.
пільговий (дитячий, студентський, пенсійний) – 30 грн.

У день проведення фестивалю: рекомендована вартість благодійного квитка – 100 грн.
Пільговий (дитячий, студентський, пенсійний) – 30 грн.

Дітям до 10 років – вхід безкоштовно( у вартість будь-якого благодійного квитка на фестиваль включено вхід до музею Пирогово 30 грн. – повний, 15 грн. – пільговий)

Чекаємо Вас на фестивалі добра, любові та дружби!

2 Comments

  • bolivia trek Posted 13.08.2018 20:26

    Really enjoyed this article post.Much thanks again. Really Great.

  • naltrexone for weight loss Posted 22.01.2020 09:42

    late beyond bimatoprost online best price from india thick plane bimatoprost ophthalmic solution careprost uk somewhere region careprost best price previously speed [url=https://bimatoprostonline.confrancisyalgomas.com/#]bimatoprost online[/url] gross employee careprost for sale cool leadership https://naltrexoneonline.confrancisyalgomas.com/

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *