«Фаворити Успіху»

favorit-announce-2012-ml29 травня в клубі Decadence House (Арена Entertainment, Київ) відбудеться 10-та щорічна урочиста церемонія нагородження переможців Конкурсу торгових марок «Фаворити Успіху»!

На цій урочистій події будуть оголошені торгові марки товарів та послуг українського ринку та імена найяскравіших представників шоу-бізнесу, що стали переможцями конкурсу за результатами всенародного голосування, яке проводилось протягом всього минулого року на інтернет-порталі favor.com.ua.

У ході шоу-програми церемонії нагородження гостей порадують своїми виступами переможці конкурсу в блоці номінацій шоу-бізнес — найяскравіші представники української сцени 2012 року, які стали «Фаворитами Успіху» завдяки гарячій підтримці прихильників! Шоу-програма заходу буде дуже насиченою виступами справжніх сучасних зірок української сцени: шоу-балетів Foresight і PoleArtShow, та ряду інших номінантів у блоці номінацій «шоу-бізнес». Попереду маса сюрпризів і розіграші призів! Телеверсія церемонії нагородження транслюватиметься на телеканалі «Максі-ТВ». Ведучими шоу будуть Павло Костіцин і Анна Завальська.

Зустрічайте нових Фаворитів, відзначених нагородою «Фаворит Успіху» — символом визнання професіоналів та високої громадської довіри!

Ностальжі не лише генеральний радіо партнер конкурсу, але й номінант в категорії «радіоканал». Всі, хто бажає підтримати нас, може проголосувати на сторінці http://www.favor.com.ua/ru/vote/media/radio-channel/.
Дякуємо вам за підтримку.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *