Президент «Клуба полуночников» Олег Буренін вітає радіослухачів з Новим роком та Різдвом Христовим

Друзі, якщо ви читаєте ці рядки, то кінець світу не відбувся. І в цьому треба вбачати те позитивне, що приніс цей рік. Отже, ще будуть зустрічі в ефірі, отже, будуть задушевні розмови і буде багато чудової музики, яку завжди дарує вам «Ностальжі».

Не сперечайтеся з тими, хто скаже, що рік був дуже і дуже непростий. Так воно і було, але тим смачніше майбутнє. Дивіться в нього з оптимізмом, тому що ми разом. Візьмемося за руки і згадаємо безсмертне – All You Need Is Love … А потім – Come Together! Нас чекають славні часи, для яких потрібні здоров’я, здатність радіти і удача. Цього і побажаю.

З Новим Роком та ласкаво просимо в майбутнє!

Ваш Олег Буренин

3 Comments

  • menage a trois strapon Posted 15.08.2018 14:44

    “Hey There. I found your blog using msn. This is a very well written article. I’ll be sure to bookmark it and come back to read more of your useful information. Thanks for the post. I’ll definitely comeback.”

  • central london harley street addiction counsellor Posted 16.12.2018 02:12

    Thank you for your article post.Really looking forward to read more.

  • buy cenforce 200 online Posted 22.01.2020 05:14

    anywhere definition buy cenforce 150 in usa possibly resolve cenforce 50 for sale nearby chair cenforce sample free merely topic [url=http://cavalrymenforromney.com/#]cenforce 150 euro[/url] extra trust cenforce100 twice queen http://cavalrymenforromney.com/

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *